Tworzenie stron www ARIDESIGN
 • baner.png
 • baner2.png

Projektowanie stron www

Aridesign specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych oraz kompleksowym przygotowaniu materiałów marketingowych w Internecie.

Przemyślana strategia strony WWW

Aridesign pomaga Klientom stworzyć kompleksową strategię działań promocyjnych w Internecie, zgodną z ich długofalowymi planami rozwoju. Dbamy również o powiązanie strategii działań promocyjnych w Internecie z działaniami off-line (poza Internetem).

Projektując strony internetowe uwzględniamy potrzeby Klienta, specyfikację branży, w której działa firma, gusta i preferencje grupy docelowej.

Prace nad projektem poprzedzamy analizą celów firmy Klienta oraz potrzeb użytkowników serwisu. Dokładamy wszelkich starań aby tworzona strona internetowa była atrakcyjnym wizualnie serwisem ale jednocześnie skutecznym narzędziem wspierającym i umożliwiającym kontakt z firmą Klienta.

Atrakcyjna szata graficzna

Naszą pracę zaczynamy od przygotowania schematu wyglądu strony głównej i podstron serwisu.

Rozwiązania graficzne muszą być przede wszystkim dostosowane do użytkowników serwisu w taki sposób aby wpływać na ich podświadomość i decyzyjność. Grafika musi być zgodna z wizerunkiem firmy, przejrzysta i czytelna.

Funkcjonalność i intuicyjność

Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy, nieocenione źródło informacji o firmie, jej produktach i świadczonych usługach. Projektując stronę dbamy o jej optymalizację oraz przestrzegamy zasad użyteczności i funkcjonalności. Tworzony serwis musi być przyjaznym narzędziem dla każdego użytkownika Internetu.

Między innymi:

System zarządzania treścią CMS, konfiguracja poczty we własnej domenie (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), umieszczenie dynamicznej mapy google, formularze kontaktowe i ofertowe, zaawansowany system statystyk odwiedzeń Twojej witryny, wykorzystanie mediów społecznościowych np. Facebook, dynamiczne galerie zdjęć, kod strony zgodny z najnowszymi standardami.

Kod strony internetowej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych

Aridesign dba, aby stworzony kod strony internetowej był przyjazny dla wyszukiwarek internetowych (np. Google), czyli by adres strony internetowej pojawiał się znacznie wyżej w wynikach wyszukiwania a tym samym aby zwiększyć efektywność działań marketingowych w Internecie.

Zgodność strony internetowej z najpopularniejszymi przeglądarkami

Dbamy o najwyższe standardy kodu, by zaprojektowana strona internetowa wyglądała równie atrakcyjnie we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych: Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari.

Obsługa full-serwis i pełny outsourcing

Klienci Aridesign mogą liczyć na kompleksową obsługę i wsparcie techniczne:

 • rejestrację domen internetowych
 • hosting stron internetowych
 • projektowanie i wdrożenie stron www z łatwym w obsłudze systemem CMS typu open source
 • bieżącą obsługę, administrację i aktualizację serwisów www
 • pozycjonowanie i kampanie linków sponsorowanych dla stron i sklepów www
 • kompleksowe kampanie e-marketingowe (marketing wirusowy, społecznościowy, ePR)

Skuteczność przede wszystkim

Otrzymasz sprawdzone skuteczne rozwiązania z zakresu projektowania stron www dostosowane specjalnie do potrzeb Twojej firmy. To m.in. one w przyszłości zdecydują o tym jak szybko klient skorzysta z oferty.

Zaproponowana przez Aridesign strategia komunikacji oraz serwis internetowy wykreuje pozytywny i atrakcyjny wizerunek Twojej firmy w Internecie.

Jak działamy

Zbieranie
informacji
Prezentacja
rozwiązania
Formalności Realizacja Wdrożenie Finalizacja
 1. Zbieranie informacji - kompletujemy informacje o Twojej firmie, branży, grupie docelowej i od indywidualnych wymaganiach klienta.
 2. Prezentacja rozwiązania – na podstawie wcześniejszej analizy przedstawiamy naszą propozycję dla Ciebie
 3. Formalności – dopracowujemy warunki współpracy.
 4. Realizacja – przygotowanie indywidualnego projektu graficznego według wcześniejszych ustaleń. Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do realizacji części funkcjonalnej.
 5. Wdrożenie – gotową stronę umieszczamy na serwerze i przedstawiamy do wspólnych testów.
 6. Finalizacja – po okresie testowania zgłaszamy stronę do najpopularniejszych wyszukiwarek i finalizujemy tranzakcję.

Zobacz nasze realizacje

Wycena strony internetowej

Indywidualny charakter każdej strony www sprawia, że każdy projekt jest wyceniany w zależności od potrzeb klienta oraz złożoności projektu, wdrożonej funkcjonalności, ilości wprowadzonych materiałów.

Jeżeli chcesz uzyskać wycenę napisz do nas lub zadzwoń.